Супер Акція! Кешбек 100% за покупку крапель на холку Palladium EXTRA SAFE

23.01.2021

Супер Акція! Кешбек 100% за покупку крапель на холку Palladium EXTRA SAFE

Друзі!!!

Ми починаємо безпрецедентну Акцію – 100 % КЕШБЕК за покупку крапель на холку від бліх, кліщів та гельмінтів Palladium EXTRA SAFE для котів та собак на сайті rozetka.com.ua.

Для отримання 100% КЕШБЕКУ потрібно виконати наступні умови:

  1. Придбати на сайті rozetka.com.ua краплі на холку від паразитів Palladium EXTRA SAFE.
  2. З 21 по 31 січня 2021 р. на сайті rozetka.com.ua опублікувати позитивний ВІДЕОВІДГУК про придбаний вами препарат. Відеовідгук повинен бути опублікований конкретно на сторінці придбаних крапель на холку Palladium EXTRA SAFE.
  3. Ви повинні нас проінформувати про публікацію відеовідгуку на сайті rozetka.com.ua. Зробити це треба в коментарі під акційним постом або в повідомленні в Директ нашіх сторінок в соціальних мережах Facebook або Instagram вказавши аккаунт, від якого опублікований відеовідгук.

Для покупки акційних товарів переходьте за цим посиланням ROZETKA.COM.UA.

Під КЕШБЕКОМ 100% вартості мається на увазі компенсація Вам вартості однієї піпетки кожного виду крапель на холку Palladium EXTRA SAFE, які Ви придбали на сайті rozetka.com.ua і про які опублікували відеовідгук rozetka.com.ua.

Тобто, якщо Ви придбали на сайті rozetka.com.ua 1 піпетку Palladium EXTRA SAFE для котів 🐈 вагою до 4 кг, 2 піпетки Palladium EXTRA SAFE для собак 🐕 вагою 10-20 кг і 3 піпетки Palladium EXTRA SAFE для собак 🐕 вагою 20-30 кг і опублікуєте з 21 по 31 січня позитивні відеовідгуки про кожен з цих товарів, то зможете отримати КЕШБЕК 100% за 1 піпетку Palladium EXTRA SAFE для котів вагою до 4 кг, 1 піпетку Palladium EXTRA SAFE для собак вагою 10-20 кг і 1 піпетку Palladium EXTRA SAFE для собак вагою 20-30 кг.

Palladium™ - гарантія високої якості!