НОВИНКА - Palladium Strong Effect

15.04.2021

Новинка - Краплі від бліх, кліщів і комарів Palladium™ Strong Effect

І ще одна хороша новина від компанії Palladium.

В рамках оновлення серій антипаразитарних засобів ми створили НОВИНКУ - краплі на холку Palladium Strong Effect для собак.

Це ефективна лінійка крапель на холку для собак, активно знищує бліх, іксодових кліщів, вошей, волосоїдів, що надає репеллентное, тобто відлякуючу дію на комарів, мух та москітів.

Такий ефект дає комбінація з трьох діючих речовин: імідаклоприд, перметрин, піріпроксіфен.Така комбінація речовин вже проявила себе в препараті Palladium Silver Defence, довівши дієвість та надійність препарату

Тепер ми пропонуємо вашій увазі краплі Palladium Strong Effect. Підбирайте препарат в залежності від ваги Вашого вихованця, використовуйте його, чітко дотримуючись інструкції та отримуйте надійний захист від безлічі ектопаразитів.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що препарат містить перметрин - піретроїд, що довів свою ефективність в боротьбі з паразитами для собак. Для кішок ж цей препарат може бути токсичний.

Не використовуйте краплямі Palladium Strong Effect для кішок. А при обробці собак стежте, щоб кішка, яка живе поруч з собакою не облизувала місце нанесення препарату.

Зустрічайте на зооринку країни нові ефективні краплі на холку від бліх і кліщів для собак Palladium Strong Effect.