Краплі на холку від бліх, кліщів і гельмінтів Palladium Pet Line the ONE для котів вагою 4-8 кг

Новинка
 • Капли на холку Palladium Pet Line the ONE для кошек весом 4-8 кг
 • Капли на холку Palladium Pet Line the ONE для кошек весом 4-8 кг
Капли на холку Palladium Pet Line the ONE для кошек весом 4-8 кг
Капли на холку Palladium Pet Line the ONE для кошек весом 4-8 кг
Арт.: 205225
Краплі на холку для котів Palladium Pet Line the ONE - новий комплексний протипаразитарний препарат, призначений для боротьби із зовнішніми та внутрішніми паразитами тварин.
Вага тварини (кг) від 4 до 8
Призначення от блох, от клещей, от вшей, от власоедов, от гельминтов
Показання блохи, иксодовые клещи, демодекоз, отодектоз, саркоптоз, дирофиляриоз, нематодоз, анкилостомоз, поражение власоглавами, вши, власоеды, аллергический блошиный дерматит, токсокароз, унцинариоз, яйца гельминтов, личинки гельминтов
Діючі речовини моксидектин, фипронил, пирипроксифен
Об'єм (мл) 1
Рекомендованная цена:
111.01 грн
Описание

Краплі на холку від бліх, кліщів і гельмінтів для котів Palladium Pet Line the ONE - новий комплексний протипаразитарний препарат, призначений для боротьби із зовнішніми та внутрішніми паразитами тварин.

Опис

Прозора масляниста рідина зі специфічним запахом.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:
фіпроніл - 10 %,
моксидектин - 1,5 %,
пірипроксифен - 1 %.
Допоміжна речовина: пропіленгліколь.

Фармакологічні властивості

Препарат Pet Line the One для котів - ендоектопаразитицид, фармакологічні властивості якого зумовлені властивостями діючих речовин (фіпронілу, моксидектину та пірипроксифену).
Фіпроніл (Fipronilum) уражує центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему ссавців. Механізм дії фіпронілу полягає у порушенні процесу проходження іонів хлору у ГАМК-залежних рецепторах ектопаразитів, передачу нервових імпульсів та діяльність нервової системи, що призводить до нервового перезбудження і загибелі ектопаразита. Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл практично не всмоктується через шкіру, кумулюється в епідермісі, жирових залозах, волосяних фолікулах і поступово вивільняючись забезпечує тривалу контактну інсекто-акарицидну дію. Створюється ефект “резервуару”, що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Радіографічне дослідження волосу після нанесення міченого радіоактивного фіпронілу, показало, що мітка локалізується тільки в повітряній зовнішній кутикулі волосу. Після місцевого нанесення фіпроніл розподіляється по поверхні тіла протягом 24 годин.
Моксидектин належить до другого покоління макроциклічних лактонів групи Milbemycin oxime. Це паразитицид, який діє проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Моксидектин активний проти личинок Dirofilaria immitis (стадії L3, L4) та проти кишкових нематод. Моксидектин взаємодіє з ГАМК та з глютаровими хлорними канальцями паразитів, що призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі. Збільшення кількості іонів хлору призводить до незворотнього зниження м’язової активності, паралічу та загибелі паразитів.
Пірипроксифен - аналог ювенільного гормону, що регулює ріст й розвиток комах, у тому числі і бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу метаморфозу комах: яйце - личинка - лялечка - імаго.

Застосування

Профілактика та лікування котів при асоціативних інвазіях, спричинених:

 • ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides canis, Ct. felis, Pulex irritans), вошами (Linognathus setosus), волосоїдами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus);
 • паразитиформними кліщами (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.);
 • акариформними кліщами: Otodectes cynotis, Sarcoptes canis, Demodex canis, Demodex cati;
 • кишковими нематодами (статевозрілі та личинкові стадії): Toxocara canis, Toxocara cati, Toxocararis leonine, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis;
 • нематодою замкнутих систем і порожнин тіла (статевозрілі та личинкові стадії): Dirofilaria immitis.
Препарат застосовують при алергічному блошиному дерматиті.

Дозування

Для собак і котів різної маси тіла використовують піпетки-крапельниці препарату відповідного об'єму:

Вид тварин та маса тіла Об'єм піпетки-крапельниці, мл
Коти до 4 кг 0,5
Коти від 4 кг до 8 кг 1,0
Собаки до 4 кг 0,5
Собаки від 4 кг до 10 кг 1,0
Собаки від 10 кг до 20 кг 2,0
Собаки від 20 кг до 30 кг 3,0
Собаки від 30 кг до 50 кг 6,0
 1. Профілактика зараження блохами - одноразова обробка тварин препаратом захищає тварин від ураження блохами впродовж 4-х тижнів. З метою переривання життєвого циклу бліх поєднують обробку тварин із обробкою інсектицидними препаратами місця перебування тварин. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовують щомісяця.
 2. Лікування отодектозу - проводять одноразову обробку внутрішніх поверхонь вушних раковин (обробляють одночасно два вуха). При необхідності за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини обробку повторюють через 30 діб. Важливо не наносити препарат безпосередньо у вушний прохід.
 3. Попередження дирофіляріозу - обробку тварин препаратом проводять за один місяць до очікуваної активності кровосисних комах і припиняють через місяць після завершення їхньої активності, або протягом всього року. Обробку тварин рекомендують проводити щомісяця в один і той же день.
 4. Нематодози - препарат застосовують щомісяця. У зонах благополучних по дирофіляріозу препарат застосовують як сезонну обробку проти бліх та кишкових гельмінтозів.

Обробка тварин

Препарат застосовують лише зовнішньо. У ділянці шиї біля основи черепа розділяють шерсть тварини, щоб видно було шкіру. Кінець піпетки розміщують на шкірі, міцно стискують піпетку декілька разів та наносять увесь вміст безпосередньо на шкіру. Препарат наносять на неушкоджену шкіру.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату!
Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам!
Не застосовувати цуценятам та кошенятам віком до 9 тижнів!
Не застосовувати самкам під час лактації і вагітності!

Застереження

При роботі з препаратом дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.
При обробці тварин препаратом не допускати потрапляння препарату в очі, ротову порожнину.
Купання тварин із використанням шампуню відразу після обробки знижує ефективність препарату.
Після обробки тварини не допускати її контакту з іншими тваринами, не гладити і допускати її до маленьких дітей до повного висихання шерстяного покриву.
При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки їх відразу промивають проточною водою. Обробку тварин рекомендують проводити у гумових рукавицях. Після обробки тварин руки ретельно миють з милом.

Форма випуску

Полімерні піпетки-крапельниці по 0,5; 1,0; 2,0; 3,0; 6,0 мл.

Зберігання

Зберігають препарат у закритому упакуванні виробника в сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності

3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Реєстраційне посвідчення: AB-07423-03-17.