Краплі на холку від бліх, кліщів та гельмінтів Pet Line the ONE для собак вагою до 4 кг

Новинка
 • Капли на холку Palladium Pet Line the ONE для собак весом до 4 к
Арт.: 205232
Palladium™ PET LINE the ONE – новий комплексний протипаразитарний препарат, призначений для боротьби із зовнішніми та внутрішніми паразитами собак. PET LINE the ONE є високоефективним, безпечним та зручним у застосуванні засобом лікування та профілактики таких проблем як вушний, підшкірний, коростяний кліщ, іксодовий кліщ, блошиний дерматит, дирофіляріоз та ін. Препарат має пролонгований термін дії.
Вага тварини (кг) до 4
Призначення от блох, от клещей, от вшей, от власоедов, от гельминтов
Показання блохи, иксодовые клещи, демодекоз, отодектоз, саркоптоз, дирофиляриоз, нематодоз, анкилостомоз, поражение власоглавами, вши, власоеды, аллергический блошиный дерматит, яйца гельминтов, личинки гельминтов
Діючі речовини моксидектин, фипронил, пирипроксифен
Об'єм (мл) 0,5
Рекомендованная цена:
92.51 грн
Описание

Новий комплексний високоефективний, безпечний і зручний у застосуванні протипаразитарний препарат, призначений для боротьби із зовнішніми та внутрішніми паразитами собак.

Діючі речовини: Препарат є ретельно підібраною комбінацією трьох сумісних між собою діючих речовин фіпроніл 10%, моксидектин 1,5% і пірипроксифен 1%. допоміжна речовина: пропіленгліколь.

Показання: Palladium™ PET LINE the ONE має унікальний широкий спектр захисту від таких паразитів, як:

 • блохи (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides Felis, Pulex irritans);
 • воші (Linognathus setosus);
 • власоїди (Trichodectes canis, Felicola subrostratus);
 • личинкові та статевозрілі фази розвитку кишкових нематод (Тохосаra canis, Тохосаra cati, Toxascaris leonine, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis);
 • половозрелые и личиночные формы (микрофилярии) дирофилярий (Dirofilaria immitis);
 • демодекозні кліщі (Demodex canis, Demodex cati);
 • саркоптоїдні кліщі (Sarcoptes canis);
 • отодектозні кліщі (Otodectes cynotis);
 • іксодові кліщі (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicefalus spp.).

Препарат застосовують при алергічному блошиному дерматиті.

Фипронил - прекрасно зарекомендовавший себя инсектоакарицид, кишкової та контактної дії, безпечний та активно працюючий проти зовнішніх паразитів, що накопичується в підшкірному ліпідному шарі та волосяних фолікулах і забезпечує тривалу захисну дію.

Моксидектин – акарицид системної дії, подібний до івермектину, але набагато м'якшої дії по відношенню до теплокровних тварин. Виявляє активність проти нематод та акариформних кліщів..

Піріпроксифен – аналог ювенільного гормону, що виявляє ларвіцидну та овацидну активність, тобто діє на незрілі стадії розвитку комахи – яйця та личинки, що перериває таким чином цикл розвитку паразитів.

Таким чином, новий протипаразитарний препарат Palladium™ PET LINE the ONE є високоефективним, безпечним та зручним у застосуванні засобом лікування та профілактики таких проблем як вушний, підшкірний, коростяний кліщ, іксодовий кліщ, блошиний дерматит, дирофіляріоз та ін.

Застосування: Застосовувати зовнішньо шляхом нанесення на чисту непошкоджену шкіру тварини у місцях, недоступних для облизування – на холку, шию, між лопатками. Для великих тварин наносити препарат у 3-5 точках. Не купать животное 2 дня до и 2 дня после обработки. Не купати тварину 2 дні до та 2 дні після обробки.

Підбирати препарат відповідно до ваги тварини.

Вид тварини та маса тіла
 
Об'єм піпетки-крапельниці
(мл)
Собаки до 4 кг 0,5
Собаки до 4 кг  от 4 до 10 кг 1
Собаки від 10 до 20 кг 2
Собаки від 20 до 30 кг 3
Собаки від 30 до 50 кг 6

Palladium™ PET LINE the ONE має пролонгований термін дії, вбиваючи бліх протягом 24 годин, кліщів протягом 48 годин після несення, оберігає від повторного зараження бліхами до 60 днів, кліщами до 30-45 днів.

При лікуванні отодектозу, демодекозу, нотоедрозу, саркоптозу обробку необхідно проводити повторно через 7-14 днів від 2 до 4 разів під наглядом лікаря.

Препарат має м'яку дію і не має породних протипоказань.

Протипоказання:

 • Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам!
 • Не застосовувати цуценят та кошенят віком до 9 тижнів!
 • Не застосовувати тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату!
 • Не застосовувати самкам під час вагітності та лактації.!

Безпека: Препарат прошел все клинические испытания. Безопасность препарата для животных полностью подтверждена (при условии использования согласно инструкции).

Форма випуску:

Полімерні піпетки або полімерні туби з полімерними ковпачками 0,5; 1; 2; 3; 6 мл.

Зберігання:

Зберігати у закритій упаковці виробника в сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 0 д.о 25° С.

Срок годности:

У закритій упаковці – 3 роки.

Реєстраційне свідоцтво: AB-07423-03-17.