Краплі на холку від бліх, кліщів та гельмінтів Extra Safe для собак вагою 20-30 кг

Новинка
 • Капли на холку Palladium Extra Safe для собак весом 20-30 кг
Арт.: 205690
Краплі на холку Palladium Extra Safe є високоефективним професійним засобом для боротьби з широким спектром паразитів у домашніх тварин - бліхами та їх личинками, кліщами (крім іксодового кліща), вошами, ласоїдами, гельмінтами.
Вага тварини (кг) від 20 до 30
Призначення от 6-ти видов паразитов
Показання блохи, демодекоз, отодектоз, саркоптоз, дирофиляриоз, ангиостронгилез, кренозомоз, нематодоз, стоматодоз, анкилостомоз, вши, власоеды, аллергический блошиный дерматит, комары, москиты, токсокароз, унцинариоз, яйца гельминтов, личинки гельминтов
Діючі речовини имидаклоприд, моксидектин
Об'єм (мл) 3
Количество пипеток (шт.) 4
Рекомендованная цена:
569.76 грн
Описание
Краплі на загривку Palladium Extra Safe - це професійний ветеринарний препарат, який забезпечує ефективне лікування та надійний захист свійських тварин від внутрішніх та зовнішніх паразитів, що знаходяться на різних стадіях розвитку.:
 • блохи (Ctenocephalides spp., Pulex irritans);
 • вши (Linognathus setosus);
 • власоеды (Trichodectes canis);
 • кліщові захворювання - демодекоз (Demodex canis), отодектоз (вушний кліщ, Otodectes cynotis), саркоптоз (Sarcoptes canis), хейлетіоз (Cheyletiella jasguri);
 • гельмінти (личинкові, молоді та статевозрілі стадії) - Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Angiostrongylus vasorum, Сrenosoma vulpis та личинками мікродирофілярій (стадии L3 и L4) Dirofilaria spp.
Препарат може застосовуватися як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту..

Длительное действие препарата (около 30 дней) обеспечивается входящими в его состав действующими веществами.

Состав:

Основні діючі речовини препарату: імідаклоприд - 12%, моксидектин - 3%. Вспомогательные вещества: бензиловый спирт, Н-метилпиролидон, каприловый триглицерид, ПЕГ-400.

Кожна піпетка (доза) містить:

  Піпетка Імідаклоприд Моксидектин
для собак з масою тіла 10-20 кг 2 мл 240 мг 60 мг

Опис: Препарат є прозорим розчином..


Дозування:

Мінімальна терапевтична доза препарату Extra Safe для собак становить 0,1 мл на 1 кг маси тіла тварини (еквівалентно імідаклоприду – 10 мг/кг маси тіла та моксидектину – 2,5 мг/кг маси тіла):

Маса тіла собаки (кг) Доза (объем пипетки, мл) Імідаклоприд
(мг/кг массы тела)
Моксидектин (мг/кг маси тіла)
до 4 0,5 мінимум 10 мінимум 2,5
от 4 до 10 1,0 10-25 2,5-6,25
от 10 до 20 2,0 10-25 2,5-6,25
от 20 до 30 3,0 10-16 2,5-4
больше 30 Відповідна комбінація піпеток

Застосування:

1. Знищення бліх, вошей - одноразова обробка тварин препаратом. Одноразова обробка тварин препаратом захищає від ураження бліхами протягом 30 діб..

Для лікування та профілактики сифоноптерозу та алергічного блошиного дерматиту препарат застосовують щомісяця.

2. Лікування - відодектоза - проводять одноразову обробку. За потреби за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини обробку повторюють через 30 діб. Важливо не наносити препарат у вушний прохід.

3. Лечение линогнатоза, триходектоза, саркоптоза, хейлетиоза - проводят две обработки с интервалом 30 суток.

4. Лікування демодекозу - препарат застосовують з інтервалом 30 діб протягом 2-4 місяців. У всіх випадках лікування тварин проводять до тих пір, поки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень не будуть негативними (зішкріб зі шкіри). Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами, необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, покращення зростання вовни, посилення імунних реакцій.

5. Лікування та профілактика токсокароза, токсаскароза, анкілостомоза, унцинаріоза, трихуроза - препарат застосовують щомісяця.

6. Лікування ангіостронгільозу - одноразова обробка. За необхідності за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можливе повторне опрацювання через 30 діб.

7. Лікування кренозомозу - одноразова обробка.

8. Профілактика дирофіляріозу - обробку тварин препаратом починають за 1 місяць до очікуваної активності комах (комарів, бліх) і припиняють через 1 місяць після завершення їх активності, або протягом всього року.

Процес обробки тварини:

Препарат застосовують лише зовні! Собак обрабляють у стоячим положенні.Вміст піпетки,наносять вздовж хребта починаючи між лопатками та заканчуючи біля кореня хвоста. Розсувають шерсть і наносять препарат на непошкоджену шкіру. Розміщуютьвузький кінець піпетки на шкірі, сильно стискають піпетку кілька разів і видавлюють із неЇ весь вміст (безпосередньо на шкіру).
При нанесенніуникати попадання препаратув очі та в ротову порожнину. Для запобігання злизування препарату собаці надягають намордник або комір.

Безпека: Препарат пройшов усі кліничні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтвержена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання:

 • не застосовувати цуценятам віком до 7-ти тижнів та/або масою тіла до 1 кг;
 • не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до складових препарату;
 • не застосовувати хворим та виснаженим тваринам.

Застереження:

 • Препарат призначений лише для зовнішнього нашкірного застосування..
 • Не наносити на вологу чи пошкоджену шкіру.
 • Так як препарат містить моксидектин (макроциклічний лактон) необхідно з обережністю обробляти собак таких порід, як коллі, велика англійська вівчарка та порід близьких до них
 • Власники тварин з гіперчутливістю до складових препарату обробку тварин повинні проводити у гумових рукавицях.
 • При обробці тварин уникати потрапляння препарату в очі та ротову порожнину.
 • Не допускати контакту щойно обробленою тварини з іншими тваринами
 • п Необхідно уникати прямого контакту з обробленою твариною та не дозволяти дітям гратися з твариною до повного висихання місць нанесення препарату (24 години після обробки).
 • Собак не слід купати або дозволяти Їм плавати у відкритих водойомах протягом 2 діб.
 • Доцільність застосування препаратів тваринам під час вагітності та лактації визначається лікарем ветеринарної медицини після оцінки співвідношення терапевтичного ефекту та побічної дії..

Для використання у ветеринарній медицині!

Зберігання: Зберігати препарат у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0 до 30 ° С. Термін придатності – 3 роки.

Реєстраційне свідоцтво: АВ-05886-03-15.