Шампунь від бліх та кліщів Extra Safe для котів та собак дрібних порід(100 мл)

Новинка
  • Шампунь Palladium Extra Safe для кошек и собак мелких пород
Арт.: 205744
Протипаразитарний шампунь Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний засіб, який ефективно знищує бліх, іксодових кліщів, вошей та власоїдів.
Вага тварини (кг) будь яка
Призначення от 4-х видов паразитов
Показання блохи, иксодовые клещи, вши, власоеды
Діючі речовини пропоксур
Об'єм (мл) 100
Рекомендованная цена:
66.61 грн
Описание

Шампунь від паразитів Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний препарат, який призначений для знищення бліх, іксодових кліщів, вошей та власоїдів, які паразитують на кішках та собаках.

Діюча речовина: пропоксур (100 мл препарату містять 0,15 г пропоксуру). Допоміжні речовини: шампунь (розчин суміші поверхнево-активних речовин), екстракт далматської ромашки.

Показання: Профілактика та лікування кішок та собак при ураженні ектопаразитами на імагінальній, німфальній та личинковій стадіях розвитку:

  • блохи (Ctenocephalus spp., Pulex irritans);
  • іксодові кліщі (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.);
  • воші (Linognathus setosus);
  • власоїди (Felicola subrostratus).

Дозування та застосування: Перед обробкою шкірно-волосяний покрив тварини змочують теплою водою і наносять шампунь, розподіляючи його по всій поверхні тіла, злегка втираючи в шкіру, уникаючи попадання в очі та запобігаючи злизуванню шампуню тваринам. Через 5-10 хвилин шампунь ретельно змивають теплою водою, шерсть вичісують і висушують. При роботі з шампунем необхідно користуватися гумовими рукавичками.

безпека: Препарат пройшов усі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання:

  • не застосовувати кошенят і цуценят віком до 6 тижнів;
  • е застосовувати хворим та виснаженим тваринам, тваринам з підвищеною чутливістю до пропоксуру;
  • не рекомендується використовувати самкам у період вагітності та лактації.

Только для ветеринарного використання!

Хранение: Зберігати препарат у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0 до 25°С. С. Термін придатності – 5 років.

Реєстраційне свідоцтво: АВ-09398-03-20.