Спрей від бліх та кліщів Extra Safe для кішок, собак та гризунів (250 мл)

Новинка
  • Спрей от блох и клещей Extra Safe для кошек (250 мл)
Арт.: 205027
Протипаразитарний спрей Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний засіб, який знищує бліх, вошей, власоїдів та іксодових кліщів, а також захищає від їхнього нападу.
Вага тварини (кг) будь яка
Призначення от 4-х видов паразитов
Показання блохи, иксодовые клещи, вши, власоеды
Діючі речовини пропоксур
Об'єм (мл) 250
Рекомендованная цена:
249.56 грн
Описание

Спрей від паразитів Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний препарат, який призначений для знищення бліх, вошей, власоїдів та іксодових кліщів, що паразитують на тваринах, а також для захисту від їх нападу.

Діюча речовина: пропоксур (100 мл препарату містять 0,3 г пропоксура).

показання: Профілактика та лікування собак, кішок та декоративних гризунів при ураженні ектопаразитами:

  • блохи (Ctenocephalides spp., Pulex irritans);
  • іксодові кліщі (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.);
  • воші (Linognathus setosus);
  • власоїди (Felicola subrostratus).

Дозування та застосування: Обробку тварин проводять у гумових рукавичках на відкритому просторі або в приміщеннях, що добре вентилюються. Для попередження злизування препарату щелепи тварин фіксують петлею або на шию надягають "захисний комір".Перед застосуванням флакон струшують і, натискаючи на розпилювальну головку флакона, спрямовують струмінь спрею з відстані 10-20 см на тулуб тварини проти зростання вовни протягом декількох секунд, до легкого зволоження вовни і шкіри. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини та груди, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей та носа, далі обробляють шию, кінцівки, живіт та хвіст. Рекомендована доза препарату становить 1 мл (5 натискань) на 1 кг маси тіла тварини. Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше ніж 1-2 рази на тиждень.

У зв'язку з тим, що до 95% бліх живуть не на тварині, а в оточенні, рекомендується обробляти спреєм місце проживання тварини (лежаки, підстилки, будки і т. д.).

Безпека: Препарат пройшов усі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання:

  • не застосовувати тваринам віком до 6 тижнів;
  • не застосовувати старим, хворим та виснаженим тваринам, тваринам з підвищеною чутливістю до пропоксуру;
  • не рекомендується використовувати самкам у період вагітності та лактації.

Зберігати препарат у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0 до 25°С. С. Термін придатності – 5 років.

Реєстраційне свідоцтво: АВ-08135-03-18.