Спрей від бліх та кліщів Extra Safe для собак, кішок та гризунів (250 мл)

Новинка
  • Спрей от блох и клещей Extra Safe для собак (250 мл)
Арт.: 205027
Протипаразитарний спрей Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний засіб, який знищує бліх, вошей, власоїдів та іксодових кліщів, а також захищає від їхнього нападу.
Вага тварини (кг) будь яка
Призначення от 4-х видов паразитов
Показання блохи, иксодовые клещи, вши, власоеды
Діючі речовини пропоксур
Об'єм (мл) 250
Рекомендованная цена:
249.56 грн
Описание

Спрей від паразитів Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний препарат, який призначений для знищення бліх, вошей, власоїдів та іксодових кліщів, що паразитують на тваринах, а також для захисту від їх нападу.

Діюча речовина: пропоксур (100 мл препарату містять 0,3 г пропоксуру).

Призначення: Профілактика та лікування собак, кішок та декоративних гризунів при ураженні ектопаразитами:

  • блохи (Ctenocephalides spp., Pulex irritans);
  • іксодові кліщі (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.);
  • воші (Linognathus setosus);
  • власоїди (Felicola subrostratus).

Дозування та застосування: Обробку тварин проводять у гумових рукавичках на відкритому просторі або в приміщеннях, що добре вентилюються. Для запобігання злизуванню препарату щелепи тварин фіксують петлею або на шию надягають «захисний комір». Перед застосуванням флакон струшують і, натискаючи на розпилювальну головку флакона, спрямовують струмінь спрею з відстані 10-20 см на тулуб тварини проти зростання вовни протягом декількох секунд, до легкого зволоження вовни та шкіри. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини та груди, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей та носа, далі обробляють шию, кінцівки, живіт та хвіст. Рекомендована доза препарату становить 1 мл (5 натискань) на 1 кг маси тіла тварини. Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1-2 рази на тиждень.

У зв'язку з тим, що до 95% бліх мешкають не на тварині, а в оточенні, рекомендується обробляти спреєм місце проживання тварини (лежаки, підстилки, будки і т.д.).

Безпека: Препарат пройшов усі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання:

  • не застосовувати тваринам віком до 6 тижнів;
  • не застосовувати старим, хворим та виснаженим тваринам, тваринам з підвищеною чутливістю до пропоксуру;
  • не рекомендується використовувати самкам у період вагітності та лактації.

Зберігати препарат у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0 до 25 ° С. Срок годности - 5 лет.

Реєстраційне свідоцтво: АВ-08135-03-18.