Шампунь від бліх та кліщів Extra Safe для собак дрібних порід та кішок (100 мл)

Новинка
  • Шампунь Palladium Extra Safe для кошек и собак мелких пород
Арт.: 205744
Протипаразитарний шампунь Palladium Extra Safe - інсектоакарицидний засіб, який ефективно знищує бліх, іксодових кліщів, вошей та власоїдів.
Вага тварини (кг) від 10 до 25
Призначення от 4-х видов паразитов
Показання блохи, иксодовые клещи, вши, власоеды
Діючі речовини пропоксур
Об'єм (мл) 100
Рекомендованная цена:
66.61 грн
Описание

Шампунь від паразитів Palladium Extra Safe -інсектоакарицидний препарат, який призначений для знищення бліх, іксодових кліщів, вошей та власоїдів, які паразитують на собаках та кішках.

Діюча речовина: пропоксур (100 мл препарату містять 0,15 г пропоксуру). допоміжні речовини: шампунь (розчин суміші поверхнево-активних речовин), екстракт далматської ромашки.

призначення: Профілактика та лікування собак та кішок при ураженні ектопаразитами на імагінальній, німфальній та личинковій стадіях розвитку:

  • блохи (Ctenocephalus spp., Pulex irritans);
  • іксодові кліщі (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.);
  • вощі (Linognathus setosus);
  • власоїди (Felicola subrostratus).

Дозування та застосування: Перед обробкою шкірно-волосяний покрив тварини змочують теплою водою і наносять шампунь, розподіляючи його по всій поверхні тіла, злегка втираючи в шкіру, уникаючи попадання в очі та запобігаючи злизуванню шампуню тваринам. Через 5-10 хвилин шампунь ретельно змивають теплою водою, шерсть вичісують і висушують. При роботі з шампунем необхідно користуватися гумовими рукавичками.

Безпека: Препарат пройшов усі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання:

  • не застосовувати цуценят та кошенят віком до 6 тижнів;
  • не застосовувати хворим та виснаженим тваринам, тваринам з підвищеною чутливістю до пропоксуру;
  • не рекомендується використовувати самкам у період вагітності та лактації.

Лише для ветеринарного використання!

Зберігання: Хранить препарат в сухом недоступном для детей и животных месте, отдельно от пищевых продуктов и кормов при температуре от 0 до 25 ° С. Термін придатності – 5 років.

Реєстраційне свідоцтво: АВ-09398-03-20.