Краплі на холку від бліх, кліщів та комарів Strong Effect для собак вагою 4-10 кг

Новинка
 • Капли на холку от блох, клещей и комаров Palladium Strong Effect
Арт.: 206017
Краплі на холку для собак Palladium Strong Effect - інсектоакарицидний засіб, який знищує бліх, іксодових кліщів, вошей та власоїдів, захищає від їх нападу, а також надає репелентну дію на комарів та москітів.
Вага тварини (кг) від 4 до 10
Призначення от 6-ти видов паразитов
Показання блохи, иксодовые клещи, отодектоз, хейлетиоз, вши, власоеды, аллергический блошиный дерматит, комары, москиты
Діючі речовини имидаклоприд, перметрин, пирипроксифен
Об'єм (мл) 2
Рекомендованная цена:
90.45 грн
Описание

Краплі на холку для собак Palladium Strong Effect - інсектоакарицидний препарат, який призначений для знищення бліх, іксодових кліщів, вошей та власоїдів, що паразитують на тваринах, захисту від нападу вищезгаданих паразитів, комарів, москітів та інших комах.

Речовини, що діють: імідаклоприд - 5%, перметрин - 25%, пірипроксифен – 0,3%. Допоміжні речовини: каприловий тригліцерид, агідол, лимонна кислота, ПЕГ-400, N-метилпіролідон..

Показания

Профилактика и лечение собак при поражении эктопаразитами:

 • блохи (Ctenocephalides spp., Pulex irritans);
 • паразитоформні кліщі (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.);
 • воші (Linognathus setosus);
 • власоїди (Trichodectes canis);
 • отодектозні кліщі (Otodectes cynotis);
 • хейлетиозные клещи (Cheyletiella spp.).
Відлякуюча (репелентна) дія на кровосисних двокрилих комах - комарі (родина Culicidae), оводи (родина Tabanidae), мошки (родина Simulidae), мокреці (родина Ceratopogonidae), москіти (родина Psychodidae) та зоофільні мухи (родини Muscidae, Calliphoridae, Sarcophagidae).

Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.

Застосування:

Препарат застосовувати зовнішньо, безпосередньо на шкіру піпеткою-крапельницею в місця, недоступні для злизування (ділянка холки та вздовж хребта).

Залежно від маси тіла тваринного краплі на холку для собак Palladium Silver Defence застосовують різної фасування:

Маса тіла собаки
(кг)
Доза препарату
номінальний обсяг піпетки, мл)
Кількість місць
нанесення
від 1,5 до 4 0,8 1
від 4 до 10 2,0 1
від 10 до 20 4,0 2
від 20 до 40 6,0 3
більше 40 8,0 4

Препарат наносити на суху неушкоджену шкіру. Тримаючи вертикально піпетку, відламують наконечник. Розділити шерсть тварини та нанести препарат безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї.

При обробці великих тварин наносити препарат на шкіру в 3-4 місцях вздовж спини, від холки до хвоста. Загибель комах, що паразитують на тварині, після обробки відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення кліщів - протягом 48 годин.

Репелентна дія препарату проти вошей, бліх, власоїдів, двокрилих комах, а також кліщів після одноразової обробки тварини триває до 4 тижнів. Повторні обробки за необхідності проводити 1 раз на місяць.

При терапії алергічного дерматиту, викликаного бліхами, препарат доцільно використовувати у поєднанні з лікарськими засобами патогенетичної та симптоматичної терапії.

Препарат залишається ефективним, навіть якщо шерсть тварини намокне, проте тривалого перебування тварини у воді рекомендується уникати з метою запобігання зниженню ефективності обробки. У таких випадках тварину повторно треба обробити краплями на холку Palladium Silver Defence для собак, але не частіше ніж 1 раз на тиждень.

Якщо тварину необхідно викупати з шампунем – рекомендується зробити це за 3 дні до застосування препарату.

Безпека: Препарат пройшов усі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату!
 • Не застосовувати цуценятам до 7 тижнів та/або масою тіла до 1,5 кг!
 • Не застосовувати хворим, виснаженим та старим тваринам!
 • Не застосовувати кішкам!

Застереження:

Застосування препарату тварин під час вагітності та лактації ґрунтується на оцінці ризику та необхідності проведення обробки лікарем ветеринарної медицини..

Особи, які працюють з препаратом, повинні дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки, у вічі необхідно ретельно промити їх проточною водою і, за необхідності, звернутися до лікаря.

Обробку тварин необхідно проводити в гумових рукавичках, на відкритому повітрі або в приміщенні, що добре вентилюється..

Післе обробки тварин препаратом ретельно вимити руки з милом. Протягом 48 годин після обробки тварин не гладити і не купати!

Форма випуску:

Полімерні піпетки або полімерні туби з полімерним ковпачком по 0,8; 2,0; 4,0; 6,0; 8,0 мл.

Зберігання:

Зберігати препарат в упаковці виробника, у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 0 до 25 ° С.

Термін придатності:

3 года.

Реєстраційне свідоцтво: AB-09397-03-20.