Нашийник від бліх та кліщів Massive Action для собак великих порід (70 см, помаранчевий)

Новинка
  • Ошейник от блох и клещей Palladium Massive Action для собак
Арт.: 206185
Нашийник для собак Palladium Massive Action - інсектоакарицидний засіб, який знищує бліх та іксодових кліщів, що паразитують на собаках, а також захищає від їхнього нападу до 7-ми місяців.
Вага тварини (кг) від 10 до 20, від 20 до 40, більше 40
Призначення от паразитов
Показання блохи, иксодовые клещи
Діючі речовини пропоксур, флуметрин
Длина (см) 70
Колір помаранчевий
Рекомендованная цена:
190.02 грн
Описание

Нашийник для собак Palladium Massive Action - інсектоакарицидний препарат, який призначений для знищення бліх та іксодових кліщів, що паразитують на собаках, а також для захисту від їх нападу.

Речовини, що діють: пропоксур, флуметрин (10,0 г нашийника містять0,83 г пропоксура и 0,245 г флуметрину).

Призначення: Профілактика та лікування собак при ураженні ектопаразитами :

  • блохи (Ctenocephalides canis);
  • іксодові кліщі (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus).

Застосування:Один нашийник розрахований тільки для однієї тварини. Відкривають упаковку з нашийником, розгортають його, вільно закріплюють навколо шиї собаки таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок (в 2 пальці), потім закривають пряжкою. Нашийник має бути вільним на шиї і не стримувати зростання тварини.

Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від ектопаразитів до 7-ми місяців. При зниженні ефективності дії нашийника його слід замінити на новий. Перед купанням тварин нашийник бажано знімати, оскільки значне зволоження вовни та шкіри тварин (дощ, купання, плавання) знижують ефективність нашийника.

Допускається застосування з іншими інсектоакарицидними лікарськими препаратами. ТМ Palladium за рекомендацією ветеринарного лікаря.

Безпека: Препарат пройшов усі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).

Протипоказання:

  • не застосовувати самкам під час вагітності та лактації;
  • не застосовувати хворим та ослабленим тваринам.

При ознаках подразнення шкіри слід зняти нашийник та звернутися до лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

На вигляд нашийник  Palladium Massive Action є полімерною стрічкою коралового кольору довжиною 70 см з петлями для фіксації.

Зберігання:  Зберігати нашийник у закритій упаковці у сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 0 до 25° С. Термін придатності в закритій упаковці – 5 років.

Реєстраційне свідоцтво: AB-08133-03-18.

p>